про корпорацію |  продукція |  контакт
 
 
 
Про групу |  Сфера діяльності |  Iнжeнiрiнг 
 
НКГ "Екологія"

Науково-консалтингова група "Екологія" створена в 2000 році.
Створення НКГ "Екологія" переслідувало мету об'єднання зусиль провідних наукових співробітників галузі на рішення задачі відновлення цементної промисловості України і країн СНД, розробки і промислового впровадження прогресивних енергозберегаючих технологій, що забезпечують підвищення якості продукції і конкурентоспроможності цементних заводів.
Детальніше...
 
НКГ "Екологія" пропонує інжинірингові послуги з поліпшення техніко-економічних показників на заводах мокрого і сухого способу виробництва цементу, співпраця науково-дослідним і проектним організаціям в розробці і впровадженні енергозберегаючих технологій, а також допомогу вищим учбовим закладам в підготовці фахівців вищої кваліфікації.
Детальніше...
 
Фахівці НКГ "Екологія" брали участь і безпосередньо керували розробкою великого числа наукових досліджень, результати яких знайшли свою реалізацію в практиці цементного виробництва на заводах колишнього Радянського Союзу, Польщі і Болгарії.
З нашою участю в період з 1971 по 1987 г.г. введена в експлуатацію більшість цементних заводів мокрого і сухого способів виробництва. Накопичений досвід наукової наладки технологічних процесів використаний в проектах 20-ти нових цементних виробництв.
Адреса:
Україна
61002
Харків,
вул.Мироносицька 54, офіс 1
Тел.: +3 8 095 570 48 88
  2006 © www.ecocem.com, designed by www.line2.biz